foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witaj na stronie Zespołu Szkół Agrotechnicznych im. Władysława Reymonta w Słupsku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kształcenia oraz aktualnościami szkolnymi.

Uczniowie klas 2TP i 3TU naszej szkoły uczestniczyli w warsztatach teatralno-lalkarskich "Duża szkółka lalkarska". Prowadzili je Pani Małgorzata Stecz
i Pan Maciej Gierłowski z Teatru Lalki Tęcza. Wszyscy się świetnie bawili, dziękujemy!

Czytaj więcej...

Drodzy Czytelnicy!

Z ogromną radością informujemy, że w ostatnim czasie do biblioteki szkolnej trafiło wiele nowiutkich, pachnących świeżutkim drukiem książek. Każda z nich została już przygotowana do wypożyczenia i zajęła swoje miejsce na półce. Książki te z niecierpliwością czekają na swoich czytelników.

Zachęcamy do czytania i życzymy przyjemnej lektury.

Czytaj więcej...

Dominika Płoszaj, Julia Rosiak i Nikola Zawadka ze Szkolnego Klubu Wolontariusza wybrały się we wtorek (20.02.2024) do Przedszkola Miejskiego Integracyjnego nr 8 ,,Zamek Skarbów" w Słupsku gdzie czytały najmłodszym książki i prowadziły rozmowy na temat czytanego tekstu.

Czytaj więcej...

Dwudziestego lutego 2024r nasi nauczyciele bibliotekarze uczestniczyły w spotkaniu z dr Martą A. Sałapatą. Rozmawiały na temat biblioterapeutycznych narzędzi w pracy nauczyciela wspierającego dziecko w sytuacji kryzysu utraty. Dziękujemy za bardzo interesujące spotkanie

Czytaj więcej...

W dniach 10-20 grudnia 2023r. odbył się kiermasz książek pod hasłem ,,A może książka w prezencie?" w ramach współpracy z księgarnią Tuliszków. Cieszył on się sporym zainteresowaniem. W zamian za zorganizowanie kiermaszu, otrzymaliśmy gratisy książkowe dla naszej biblioteki. 

4 października 2023 w Filii nr 5 Miejskiej Biblioteki Publicznej odbyły się warsztaty z pisarką Małgorzatą Karoliną Piekarską, które dotyczyły literatury kryminalnej. Podczas zajęć chętni uczniowie z klas 3TU, 2TEG, 1TEG, 1TKŚ uzyskali odpowiedzi na podstawowe pytania dotyczące kryminałów. Jakie są jego najważniejsze podgatunki, typy detektywów, poznali podstawowe błędy pojawiające się w powieściach kryminalnych i sposoby na ich unikanie. Podczas ćwiczeń uczestnicy mieli za zadanie wymyśleć bohatera, a także starać się zawiązać intrygę powstającej powieści.

Czytaj więcej...