foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witaj na stronie Zespołu Szkół Agrotechnicznych im. Władysława Reymonta w Słupsku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kształcenia oraz aktualnościami szkolnymi.

5 kwietnia 2024r naszą szkołę odwiedził krwiobus. Łącznie oddano 8,550ml krwi! Wszystkim uczniom, nauczycielom i pracownikom naszej szkoły dziękujemy za zaangażowanie się w akcję pobrania krwi.

Czytaj więcej...

Nasi wolontariusze szkolnego klubu Panda 5 kwietnia uczestniczyli w 16 edycji Niebieskiego Marszu solidarności z osobami w spektrum autyzmu.

Czytaj więcej...

Z radością informujemy, że Kacper Twardy, uczeń klasy 5 KA,członek szkolnego klubu wolontariusza "Panda" oraz Szkolnego Koła Caritas został
laureatem XXX Samorządowego Konkursu Nastolatków "Ośmiu Wspaniałych" i został nominowany jako przedstawiciel ze Słupska do etapu ogólnopolskiego konkursu, który odbędzie się w Warszawie.😍👏
Konkurs jest organizowany pod Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Pomorskiego, Starosty Powiatu Słupskiego oraz Prezydenta Miasta Słupska.
Sukces Kacpra to wynik jego zaangażowania na rzecz pomocy drugiemu człowiekowi, jego energii i dobrego serca.❤️

Czytaj więcej...

W ten weekend nasi wolontariusze stali w pobliskim netto i przeprowadzali Wielkanocną Zbiórkę Żywności. Za ich zaangażowanie bardzo dziękujemy!

Czytaj więcej...

Bardzo miło nam poinformować, że rozliczyliśmy już puszkę Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy z naszej szkoły. Zebraliśmy imponującą sumę 910 zł i 63 gr! Dziękujemy pięknie za każdy grosz, macie wielkie serce!
Szczególne podziękowania należą się Bartkowi Glinka i Czarkowi Orłowskiemu z 5TP.

Jesteście najlepsi!

Na przestrzeni listopada i grudnia br. w naszej szkole odbywały się różne akcje w ramach projektu ,,O czym marzą zwierzęta". Inicjatywa ta miała na celu wsparcie lokalnego schroniska dla zwierząt oraz szerzenie wiedzy na temat pupili. Dziękujemy każdemu za zaangażowanie!

Czytaj więcej...

Jesteśmy z siebie dumni. Cała społeczność szkolna ponownie przygotowała „Świąteczną Paczkę Rolniczaka”, która trafiła do 33 rodzin naszych uczniów. Kolejny raz mieliśmy to szczęście, aby sprawić choć trochę radości, tym którzy w tym roku tego potrzebowali. Ich uśmiech jest dla nas zawsze największą nagrodą. Wszystkim darczyńcom dziękujemy w imieniu obdarowanych. Beata Szybowska, Monika Żynis oraz Szkolny Klub Wolontariatu „Panda”.

Czytaj więcej...

W piątek, 15 grudnia br. odbyła się Gala Wolontariatu w sali Nowego Teatru im. Witkacego w Słupsku organizowana przez Regionalne Centrum Wolontariatu w Słupsku.
Podczas gali wyróżnienie za zaangażowanie i pomoc potrzebującym otrzymał nasz szkolny Klub Wolontariusza " Panda"

Czytaj więcej...